DETAY

TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİMİZ YAYIMLANDI..!

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Ulusoy-Zincir İş Ortaklığı (TEİAŞ 18. Bölge Müdürlüğüne Bağlı Adana Bölgesinde 15 Adet, Mersin Bölgesinde 13 Adet, Hatay Bölgesinde 7 Adet, Osmaniye Bölgesinde 4 Adet Trafo Merkezi Özel Güvenlik (Silahlı) Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/portfolio/teias-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Provip Özel Güv. Hiz.Ltd.Şti (Yüksek Öğrenim Kredi ve Yurtlar Kurumu Iğdır ve Ardahan Yurt Müdürlükleri Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/portfolio/kyk-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – TEK-MUR Özel Güv. Kor. Hiz.Ltd.Şti (Kırşehir Valiliği Halk Sağlığı Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/portfolio/kirsehir-valiligi-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Poligard Özel Güvenlik ve Eğitim. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti. (EÜAŞ Genel Müdürlüğü Afşin-Elbistan B Termik Santrali İşletme Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ Kamu İşletmeleri İşverenleri Sendikası arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/portfolio/euas-afsin-elbistan-b-termik-santrali-isletme-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Türkiye’de özel güvenlik sektöründe ilklerin sendikası olan Güvenlik İş Sendikası olarak üyelerimiz adına imzalanan toplu iş sözleşmesinin Iğdır, Kırşehir, Adana, Hatay, Mersin, Osmaniye, Ardahan ve Kahramanmaraş’ta yetkili olduğumuz kurumlarda çalışan tüm üyelerimize ve özel güvenlik görevlilerine hayırlı olmasını diliyoruz.

Sosyal Ağlarda Paylaş