DETAY

GENEL MERKEZ KADIN KOMİSYONUMUZ’UN 8 MART ZİYARETLERİ

8 Mart vesilesi ile Ankara’da bulunan Kadın Komisyonu üyelerimiz çeşitli temaslarda bulunarak çalışma yaşamında başta kadınlar olmak üzere, özel güvenlik görevlilerinin sorunlarını ve taleplerini ilgili kurumlara iletti.
 
Ak Parti Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Nurten Güngör’ü ziyaret eden Kadın Komisyonu üyelerimiz, kadın özel güvenliklerin vardiya çalışma sistemleri, 12 saat çalışma sisteminin bazı kurumlarda uygulanma sorunları, özel güvenlik sektöründe kadın erkek fırsat eşitliği ve kıyafet sorunu meselelerini gündeme getirip istişarelerde bulundu.
 
Genel Merkez Kadın Komisyonumuz İçişleri Bakanı Sayın Süleyman SOYLU’yu da makamında ziyaret ederek çalışma yaşamındaki sorunları konuştu ve çözümleri için gerekli çalışmaların başlatılması için talepte bulundu.
 
İçişleri Bakanımız Süleyman Soylu, Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ve Kadın Komisyonumuz ile birlikte “Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme” kamu spotunu kamuoyu ile paylaştı.
 
Komisyonumuz ayrıca, Sağlık Bakanlığı  ve Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı’ndaki kadın üyeleri ziyaret edip Sendikamız Güvenlik-İş’in hediyelerini taktim etti.

Sosyal Ağlarda Paylaş