DETAY

Sendikamız Kayseri'de Temaslarda Bulundu

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ ve Ankara Şube Başkanı Oğuzhan BOSTAN ile birlikte Kayseri’de bulunan üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret etti. 


Sendikamız Kayseri Teiaş 11. Bölgede çalışan üyelerimizi görev yerlerinde ziyaret ederek sorun ve talepleri dinlendi.


Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Oğuzhan Bostan dahil, oturan insanlar ve iç mekan


Kayseri Üniversitesi Rektör Yardımcısı İLKAY’a Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Ankara Bölge Şube Başkanı Oğuzhan BOSTAN ve İl Temsilcimiz Ömer CEYLAN ile birlikte Kayseri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Mehmet Sıtkı İLKAY’ı makamında ziyaret ederek kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri iletildi.


Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Oğuzhan Bostan ve Ömer Ceylan dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbiseSendikamız bir sonraki ziyaretini Kayseri Erciyes Üniversitesi Güvenlik Amiri Hüseyin ÖZCAN’a gerçekleştirdi. Makamında ziyaret edilen ÖZCAN'a, kurum Temsilcimiz Mustafa YAZIGÜLÜ görüşmede hazır bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 3 kişi, oturan insanlar, oturma odası, masa ve iç mekan
 

Kayseri DSİ 12. Bölge Müdür Yardımcısı Özdoğru’ya Ziyaret

Kayseri DSİ 12. Bölge Müdür Yardımcısı Mustafa Zeki ÖZDOĞRU’ yu Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Ankara Şube başkanımız Oğuzhan BOSTAN ile birlikte makamında ziyaret etti.Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Oğuzhan Bostan ve Ömer Ceylan dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: Oğuzhan Bostan, ayakta ve açık havaGerçekleştirilen ziyaretlerde Kayseri Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Sayın Mehmet Sıtkı İLKAY’a, Kayseri DSİ 12. Bölge Müdür Yardımcısı Sayın Mustafa Zeki ÖZDOĞRU’ya, Kayseri Erciyes Üniversitesi Güvenlik Amiri Sayın Hüseyin ÖZCAN’a ve tüm üyelerimize ve değerli teşkilatımıza Sendikamıza göstermiş oldukları ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederiz.


 

Sosyal Ağlarda Paylaş