DETAY

Genel Başkanımız Iğdır'da Temaslarda Bulundu

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Türkiye’nin dört bir yanındaki üyelerimizi görev noktalarında ziyaret etmeye devam ediyor.

Ağrı’dan sonra Iğdır’da ziyaretlerine devam eden Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, ilk ziyaretini Iğdır havalimanı Başmüdürü Fikret BAYCAN’a gerçekleştirdi. Ziyaretin ardından Havalimanında çalışan üyelerimizle görüşerek istişarede bulundu. Ziyarete Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanı Naci BEYTER ve İl Temsilcimiz Şahin İZ eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, ayakta duran insanlar
Görüntünün olası içeriği: 14 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, ayakta duran insanlarIğdır Devlet Hastanesindeki Üyelerimize Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Iğdır Devlet Hastanesinde çalışan üyelerimizi ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi. Özel güvenlik mesleğinin dünü ve geleceği hakkında sohbet gerçekleştirildi. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ, Van Bölge Şube Başkanı Naci BEYTER ve Iğdır İl Temsilcimiz Şahin İZ eşlik etti.


Görüntünün olası içeriği: 15 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Iğdır Kredi ve Yurtlar Kurumu Müdürüne Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Iğdır’da Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Selman-ı Farisi Yurt Müdürü Özcan ÖZKAN' ı ziyaret etti, Ziyarette kurumda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımızın sorun ve talepleri istişare edildi. 

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar ve iç mekan


Daha sonra Iğdır Üniversitesinde çalışan üyelerimizle bir araya gelerek sohbet gerçekleştiren ÇAĞIRICI, üyelerimizle görüş alışverişinde bulundu.


Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 8 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve açık hava


Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada, “Iğdır Havalimanı Güvenlik Müdürü Sayın Fikret BAĞCAN’a, Iğdır Kredi ve Yurtlar Kurumuna bağlı Selman-ı Farisi Yurt Müdürü Sayın Özcan ÖZKAN ve görev noktalarında ziyaret ettiğimiz üyelerimize göstermiş oldukları ilgi ve duyarlılıklarından dolayı Sendikamız ve Şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş