DETAY

TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI ERGÜN ATALAY SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sayın Ergün Atalay, Türk-İş Mali Sekreteri (T. Yol-İş Sendikası Genel Başkanı) Ramazan Ağar ve Demir Yol-iş Mevzuat Sekreteri İsmail Baygın Güvenlik-İş Sendikamızı ziyaret etti.  Ziyarette Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk ve Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz hazır bulundu.

Gerçekleştirilen ziyarette Sayın Atalay’a Çalışma yaşamı ve Sendikamız Güvenlik-İş’in çalışmaları hakkında bilgiler verildi.

Kadro kapsamına giremeyen Özel Güvenlik Görevlisi ve Taşeron işçilerin sorunlarıyla ilgilendiklerini belirten Ergün Atalay, Konfederasyon olarak tüm çabayı harcadıklarını ve bu sorunun TÜRK-İŞ ailesi olarak takipçisi olduklarını belirtti.

Yeni Genel Merkezimiz için hayırlı olsun dileklerini de ileten Atalay, Güvenlik-İş Sendikasının Özel Güvenlik Sendikaları arasında en büyük sendika olduğunu belirterek, Özel Güvenlik Görevlilerinin beşikten mezara kadar insan hayatında önemli bir yer tuttuğunu söyledi. Özel Güvenlik Görevlilerine toplum nezdinde gerekli değerin verilmesi gerektiğini söyleyen Sayın Ergün Atalay, Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ile birlikte “Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme” kamu spotumuzu duyurdu.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay’ın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ve işçilerin sigortası, TÜRK-İŞ Konfederasyonu çatısı altında olmaktan onur duyduklarını söyledi.

Sosyal Ağlarda Paylaş