DETAY

PTT PAL A.Ş. 1. Dönem Toplu İş Sözleşmesi Dördüncü Oturumu Gerçekleştirildi

PTT PAL Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizmetleri A.Ş. ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (Güvenlik-İş) özel güvenlik görevlileri adına imzalanacak olan toplu iş sözleşmesi görüşmelerinin 4. oturumunu 20.08.2019 tarihinde İstanbul Ptt Pal Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizm. A.Ş. Genel Merkezinde gerçekleştirildi.

Görüşmeye; Güvenlik-İş Sendikamızı temsilen Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Hüseyin ÇALKAYA, Baş Hukuk Müşavirimiz Av. Levent ATABAY, Av. Hüseyin KAYA ve Toplu iş sözleşme uzmanımız katıldı. 


PTT Pal adına , Ptt Pal Para Lojistik ve Özel Güvenlik Hizm. A.Ş. Genel Müdürü Sayın Salih Ziya AYDINAY, Güvenlik A.Ş. İk Müdürü Derya CÖMERT, Fiziki Güvenlik Koordinatörü M. Murat ŞAHİN ve hukuk müşavirleri katılım sağladı.

Yürütülen görüşmeler hakkında bilgi veren Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI,  "PTT’de çalışan özel güvenlik görevlileri adına sonuçlanacak olan ve son sürece gelinen toplu iş sözleşmesinin üyelerimiz adına hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Rabbim hep birlikte yaptığımız mücadelemizin ve müzakeremizin karşılığını en iyi şekilde almamızı nasip etsin" dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş