DETAY

Sendikamız Hacettepe Üniversitesinde ‘Özel Güvenlik Günü ve Haftasını’ Kutladı

Güvenlik-İş Sendikamız 26 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftası dolayısı ile Hacettepe Üniversitesine ziyarette bulundu.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ, Fevzi KARATAŞ, Ankara Şube Sekreteri Orhan TEKBALKAN ve Ankara İl Temsilcimiz Haydar YILDIRIM ile birlikte Hacettepe Üniversitesine giderek üyelerimizle birlikte Özel Güvenlik Günü ve Haftasını Kutladı.

Genel Başkanımız ÇAĞIRICI, 5188 sayılı özel güvenlik kanunun 26 Haziran’da resmi gazetede yayımlanarak yürürlüğe girdiği gün olan 26 Haziran’ın Özel Güvenlik Günü ve Haftası olarak kutlandığını, Özel Güvenlik Günü ve Haftası nedeni ile 81 ilde kutlama çalışmaları yapılacağını, amaçlarının özel güvenlik görevlilerinin farkındalığını hissettirmek olduğunu bu nedenle Hacettepe Üniversitesindeki meslektaşlarımızla bu günü burada beraber kutladığını belirtti.

ÇAĞIRICI, meslektaşlarımız her zaman olduğu gibi güler yüzle bizleri karşıladı, görevlerinin başında en iyi vazifeyi yapmaktalar.

Bu anlamlı günde meslektaşlarımızla birlikte ve özel güvenlik görevlilerinin yanında olan Hacettepe Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcımıza, Strateji Daire Başkanımıza, Güvenlik Müdürümüze ve Destek Hizmetleri Müdürümüze ayrıca teşekkür ediyorum.

Hacettepe Üniversitesinde çalışan Ankara İl Temsilcimiz Haydar Yıldırım, temsilcilerimiz Şener Derin ve Murat Gülduran’a her zaman meslektaşlarımızın sorun ve taleplerinin takipçisi oldukları için teşekkür ederim.

26 Haziran Özel Güvenlik Günü ve Haftasını 81 ilde Güvenlik-İş Ailesi olarak coşku ile kutlayacağız, bizler için önemli olan bu süreçte özel güvenlik görevlilerine destek veren herkese gönülden teşekkür ederim” dedi.

Ziyarette Hacettepe Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Sabri ÜSTÜN, Strateji Daire Başkanı Murat KARAAĞAÇ, Hastane Destek Hizmetleri Müdürü Turgut DEMİR, Koruma Güvenlik Müdürü Doğan DEMİRCİ, Hacettepe Sendika temsilcisi Şener DERİN ve Murat GÜLDURAN’a Sendikamıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ediyoruz.

Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme

Sosyal Ağlarda Paylaş