DETAY

KAMU SPOTUMUZ YAYINDA..!

Türkiye’de ilk defa 19. İş Kolunda örgütlü bir Özel Güvenlik Sendikası Kamu Spotu yayınladı. “Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme” Kamu Spotumuz artık yayında…!
 

“Bizler doğdunuz hastaneden defnedildiğiniz mezarlıklara varana kadar yaşamınızın her anında sizlerle olan Özel Güvenlik Görevlileriyiz. Yani Beşikten Mezara sizlerleyiz.

Sabah kalkıp okula ya da işe gitmek için bindiğiniz metro istasyonlarının güvenliğini sağlayanlar da biziz, İş yerlerinizi ve okullarınızın güvenliğini sağlayan da biz!

Peki siz bizi görüyor musunuz?

Bizler sizin için sadece birer “güvenlikçi” miyiz yoksa Can, Mal ve Namusunuzu Koruyan Özel Güvenlik Görevlisi mi?

Biz size söyleyelim kim olduğumuzu.

Biz: Beşikten Mezara hayatın her anından sizlerin güvenliğini sağlayan Kardeşiniz, Oğlunuz ya da Arkadaşınız olan özel güvenlik görevlileriyiz.
 Bizleri daha ne kadar görmezden geleceksiniz? Bizi sadece başınız sıkıştığında mı hatırlayacaksınız?

Olsun sadece o zaman bile olsa ne kadar zor şartlarda çalıştığımızı ve yeri geldiğinde sizler için kendi canımızı hiçe saydığımızı anlamanız yeterli.

Sizden bir şey istemiyoruz…

Sadece bizi “GÖRMEZDEN GELMEYİN” ve “HER YERDE” olduğumuzu bilin yeter.

Görmezden Gelme Özel Güvenlik Her Yerde!

Peki bizim farkındalığımız nasıl artacak?

Özel Güvenlik Görevlileri olarak sendikamız GÜVENLİK-İŞ’TE örgütlenerek haklarımızı savunan bizim farkımızda olan sendikaya üye olabiliriz.

Güvenli İş İçin GÜVENLİK-İŞ’i tercih etmenin vaktidir artık!”

Güvenlik-İş Sendikası olarak çalışma yaşamında bir çok zorlukla karşı karşıya gelen Özel Güvenlik Görevlileri için hazırladığımız bu filmimiz hayırlı olsun.

Dileriz bu kamu spotu bir başlangıç olur ve Özel Güvenlik mesleği toplum nezdinde hak ettiği değeri görmeye başlar….


<iframe width="980" height="582" src="https://www.youtube.com/embed/JM47lsMZQvI" frameborder="0" allow="autoplay; encrypted-media" allowfullscreen></iframe>

Sosyal Ağlarda Paylaş