DETAY

EGM Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığından Sendikamıza Ziyaret

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik, Başkan Yardımcıları Sayın Hüseyin SAĞLAM ve Sayın Mustafa Atilla DEMİR, Özel Güvenlik Daire Başkan Yardımcısı Sayın Aydın UĞURLU, Şube Müdürü Sayın Recep ÇENGEL Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarete, Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet Durcuk, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ hazır bulundu.

Genel Merkezimize yapılan ziyarette, Özel Güvenlik Görevlilerinin sorunları ve talepleri, Sendikamızın ve Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanlığının çalışmaları karşılıklı istişare edildi.

3. Olağan Genel Kurulumuzda seçilen yönetim kurulumuzu tebrik eden Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Denetleme Başkanı Sayın Suat Çelik ve Başkan Yardımcıları  Genel Başkanımıza ve yöneticilerimize başarı dileklerini iletti.

Güvenlik-İş Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI yaptığı açıklamada, Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanımız Sayın Suat ÇELİK ve Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkan Yardımcılarımıza hayırlı olsun ziyareti başarı dilekleri için Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim, Özel Güvenlik Daire ve Denetleme Başkanımız Sayın Suat ÇELİK’e ve tüm mesai arkadaşlarına özel güvenlik görevlilerine olan olumlu bakış açıları ve duyarlılıklarından dolayı şükranlarımı sunuyorum dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş