DETAY

Belediye-İş Yönetim Kurulu Üyelerinden Sendikamıza Ziyaret

Türk-İş'e bağlı Belediye-İş Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri sendikamıza ziyarette bulunarak Genel Yönetim Kurulu üyelerimizle görüştü. Ziyarete Belediye-İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Bayram ÖZKAN, Örgütlenme Genel Sekreteri İsmail Duman, Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ katıldı.

Belediye-İş Yönetim Kurulu Üyeleri, Güvenlik-İş sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI'ya ve Genel Yönetim Kurulu üyelerini 6-7 Nisan'da düzenlenen Genel Kurulumuz ile ilgili tebriklerini ilettiler.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Belediye İş Sendikası Genel Mali Sekreteri Sayın Bayram ÖZKAN ve Örgütlenme Genel Sekreteri Sayın İsmail DUMAN’a hayırlı olsun ziyareti ve başarı dilekleri için Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim.

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ’e bağlı Belediye İş Sendikamız ile her zaman dayanışmamız güçlü ve kuvvetlidir,örgütlenme çalışmalarımızda bir bütün olarak kardeş Sendika dayanışmamız sahada her zaman işçilerimizin birliği için, güçlü bir şekilde çalışacağız, bu zamana kadar olduğu gibi bundan sonra da mücadelemiz tüm hızıyla devam edecektir dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş