DETAY

Ak Parti Şırnak Milletvekili Birlik’ ten Sendikamıza Ziyaret

Ak Parti Şırnak Milletvekili Rızgın BİRLİK, Güvenlik-İş Sendikamız Şırnak İl Başkanı - Van Şube Disiplin Kurulu Başkanı Şahin ŞAHİNOĞLU, Şırnak İl Başkan Yardımcımız Adnan YORGA ve Şırnak Havalimanı Baş Temsilcimiz Sevcan BAYRAM, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ eşlik etti. 

Gerçekletirilen ziyarette Ak Parti Şırnak Milletvekili Rızgın BİRLİK, 3. Olağan Genel Kurulumuzda seçilen yönetim kurulumuzu tebrik ederek  Genel Başkanımıza ve yöneticilerimize başarı dilekleri iletti. Ayrıca ziyarette çalışma hayatı ve özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız ile ilgili istişarede bulunuldu.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' da ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, Ak Parti Şırnak Milletvekilimiz Sayın Rizgin Birlik'e, Güvenlik-İş Sendikamız Şırnak İl Başkanı - Van Şube Disiplin Kurulu Başkanı Sayın Şahin ŞAHİNOĞLU, Şırnak İl Başkan Yardımcımız Sayın Adnan YORGA ve Şırnak Havalimanı Baş Temsilcimiz Sayın Sevcan BAYRAM Genel merkezimize gerçekleştirdiği ziyaret ve başarı dileğinden dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim" dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş