DETAY

YOL-İŞ ve KOOP-İŞ Genel Başkanlarından Hayırlı Olsun Ziyareti

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop-İş Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri ve Yol-İş Genel Başkanı Ramazan AĞAR, ve Koop İş Genel Sekreteri Metin GÜNEY Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ eşlik etti. 

3. Olağan Genel Kurulumuzda seçilen yönetim kurulumuzu tebrik eden TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop İş Genel Başkanı Eyüp ALEMDAR, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri ve Yol İş Genel Başkanı Ramazan AĞAR, ve Koop İş Genel Sekreteri Metin GÜNEY,  Genel Başkanımıza ve yöneticilerimize başarı dileklerini iletti.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' da ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, TÜRK-İŞ Genel Teşkilatlandırma Sekreteri ve Koop İş Genel Başkanı Sayın Eyüp ALEMDAR, TÜRK-İŞ Genel Mali Sekreteri ve Yol İş Genel Başkanı Sayın Ramazan AĞAR, ve Koop İş Genel Sekreteri Sayın Metin GÜNEY’ e hayırlı olsun dilekleri ve başarı dilekleri için Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş