DETAY

Ak Parti Van Milletvekili Kartal’dan Sendikamıza Ziyaret

Ak Parti Van Milletvekili ve Kit Komisyon Üyesi İrfan KARTAL, Van TÜRK-İŞ İl Başkanı ve TES-İŞ Şube Başkanı Naif BALANTI ve DSİ Şube Müdürü Mazhar ÇALIŞ, Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ve Genel Yönetim Kurulu Üyelerimize hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Başkan Yardımcılarımız Ahmet DURCUK, Galip Bektaş GÜVENÇ ve Fevzi KARATAŞ'ın de  hazır bulunduğu ziyarette, ülkemizdeki özel güvenlik sektöründeki gelişmelerden sendikal faaliyetlerimize kadar birçok konuların konuşulduğu görüşmede Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, 3. Olağan Genel Kurul’da demokrasi mücadelesi verildiğini ve bu mücadelenin Güvenlik-İş’e ve camiamıza yakışır ve yarışır olduğunu belirtti. 

Çağırıcı, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Ak Parti Van Milletvekili İrfan KARTAL' a ve misafirlerimize teşekkür etti.

3. Olağan Genel Kurul’da Genel Başkanlığa yeniden seçilen Ömer ÇAĞIRICI’ya ve Yönetim Kurulumuza hayırlı olsun temennisinde bulunan Ak Parti Van Milletvekili İrfan KARTAL, Genel Yönetimimize yeni görevlerinde başarılar diledi.

Sosyal Ağlarda Paylaş