DETAY

Yönetim Kurulumuzdan TÜRK-İŞ Genel Başkanı Atalay’a Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikamızın 3. Olağan Genel Kurulunda yeniden seçilen Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ve yönetim kurulu üyelerimiz TÜRK-İŞ Genel Başkanımız Ergün ATALAY’ı Konfederasyonumuz genel merkezinde ziyaret etti. 

Genel Başkanımız Ergün ATALAY, Güvenlik-İş Yönetimi’nin, azim ve kararlılıkla sorunların üstüne gittiğini ve her zaman TÜRK-İŞ’ te özel güvenlik görevlilerinin hakkını ve hukukunu korumak adına TÜRK-İŞ ailesi olarak hep birlikte çalışacağımızı söyledi. 

Atalay, Güvenlik-İş Sendikamızın başında sorunları çözme azmi olan, kararlı ve çalışkan bir ekip var. Bu ekibin Güvenlik-İş’i daha da büyüteceğinden hiç şüphem yok. Delegelerin büyük desteğiyle seçilen Güvenlik-İş’in yeni yönetimini tebrik ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.
 
Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Güvenlik-İş’in sendikal demokrasiye uygun ve sağduyulu bir genel kurul yaptığını söyledi. Bu Genel kurulda sorumluluklarının daha da arttığını söyleyen Çağırıcı, “Güvenlik-İş Sendikası olarak delegelerimizden ve üyelerimizden aldığımız güçle daha fazla çalışacağız. Sorunlara hızlı ve etkin şekilde çözüm üreten anlayışta olacağız. Her zaman meslektaşlarımız özel güvenlik görevlilerinin samimi bir şekilde yanında olan ve bizlere desteğini esirgemeyen Sayın Genel Başkanımız Ergün ATALAY’ a Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim” dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş