DETAY

TES-İŞ Yönetim Kurulu Üyelerinden Sendikamıza Ziyaret

Konfederasyonumuz TÜRK-İŞ' e bağlı TES-İŞ Sendikası Yönetim Kurulu üyeleri Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' yı genel merkezimizde ziyaret etti. Ziyarette Genel Başkan Yardımcımız Fevzi KARATAŞ eşlik etti. 

TES-İŞ Sendikası Toplu İş Sözleşmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hacı Mevlüt ÜNAL, Hukuk, STK ve Mevzuattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin OZİL ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sedat ÇOKOL  yaptıkları ziyarette 6-7 Nisan' da düzenlenen Genel Kurulumuz ile ilgili Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' ya ve Genel Yönetim Kurulu üyelerimize tebriklerini iletti.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI' da ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirterek, TES-İŞ Sendikası Toplu İş Sözleşmelerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hacı Mevlüt Ünal, Hukuk, STK ve Mevzuattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Hüseyin OZİL ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sayın Sedat ÇOKOL' a hayırlı olsun ziyaretlerinden dolayı Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ediyorum dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş