DETAY

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 104. Yıldönümü Kutlu Olsun

18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 104. Yıldönümü olan bugün, ülkemizin ve dünya tarihinin akışını değiştiren vatan topraklarını düşmana teslim etmeyen başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm Kahraman aziz şehitlerimizi en kalbi şükran ve minnet duygularımızla bir kez daha anıyoruz. 

Dönemin en güçlü ordularına sahip işgalci devletlere karşı önce tek yürek olan kahraman ecdadımız Çanakkale Ruhuyla istiklalini ve istikbalini korumak isteyen bir milletin karşısında hiçbir gücün duramayacağını bütün dünyaya göstermiştir.


 Bu vatan için canlarını seve seve veren şehitlerimiz, emsalsiz özverileriyle, milletimizin değerlerinin ne kadar sağlam ve güçlü olduğunu tarih boyunca kanıtlamışlardır. Bizlere düşen bugün emanet edilen kutsal toprakları, aynı şuurla sahip çıkarak korumak ve bizden sonraki nesillere daha güvenli bir şekilde aktarmaktır.

Bu duygu düşünceler ile Güvenlik-İş Sendikası olarak tüm meslektaşlarım adına Çanakkale Zaferinin 104. Yıldönümünü kutluyor, vatan topraklarımızın kurtarılmasında canlarını feda eden şehitlerimizi ve gazilerimizi rahmet, minnet ve saygı ile anıyoruz.

                                                      Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu Adına 
                                                                                   Genel Başkan
                                                                                  Ömer ÇAĞIRICI

Sosyal Ağlarda Paylaş