DETAY

Loomis Güvenlik Hizmetlerinde Mücadelemiz Devam Edecektir

Özel Güvenlik Görevlileri için her alanda ve her platformda mücadeleye devam ediyoruz. Gücümüzün "BİR OLMAKTAN" geldiğini biliyor ve özel güvenlik görevlileri hak ettiği konuma gelene kadar da mücadeleye devam edeceğimizi biliyoruz.

Uluslararası faaliyet gösteren Loomis Güvenlik Hizmetleri A.Ş. bünyesinde yapmış olduğumuz örgütlenme çalışmaları sonrası işten çıkarılan kardeşlerimiz, bu süreçte yapılan uygulamalar ve toplu sözleşme için aldığımız yetki tespitine yapılan itiraz nedeniyle, şirketin "Türk İşçi Hareketi"ne ve Anayasal Hakkımız "Sendikal Hakka" olan tutumları dikkate alınarak basın açıklaması yapmaya karar vermiş bulunmaktayız.

Bu sebeple üyelerimizle birlikte 16.03.2019 Cumartesi günü saat 15.00'da Istanbul Yeni Bosna Kuyumcu Kent'te haklı taleplerimizi dile getireceğiz.

Aynı anda Loomis Güvenlik Şirketi ile küresel düzeyde sözleşmesi olan İsveç Ulaştırma İşçileri Sendikası’da 16.03.2019 tarihinde saat 15.00’ da sendikamıza ve üyelerimize destek açıklamasını yaparak Türkiye LOOMİS Güvenlik Şirketinde yaşananlar için açıklama yapacaktır.İsveç Ulaştırma İşçileri Sendikası yaptığı duyuru

https://www.transport.se/press-aktuellt/artikel/?id=3A1FF765A472224F&itemtype=Cision

Sosyal Ağlarda Paylaş