DETAY

Sendikamız Üyesi ‘Mesut GÖLET’ Önemli Bir Başarıya İmza Attı

Güvenlik İş Sendikamız üyesi özel güvenlik görevlisi Mesut GÖLET, camiamızda ender görülen işlerden birisini gerçekleştirdi.
Eskişehir Anadolu Üniversitesi ‘nde 14 yıldır görevli olan özel güvenlik görevlisi Gölet, ‘Bir Hayalin Hikâyesi’ adlı roman kitabını yazdı.

Kitabı hakkında değerlendirmelerde bulunan GÖLET, eseri hazırlarken ilham aldığım en önemli değer Hayal etmekti. Ve hayallerin gerçeğe nasıl dönüşebileceğini anlatmak istedim. İnsan hayatı boyunca hem hayaller kurmalı hem de bu hayallerini cesaretli bir şekilde uygulamalıdır.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ da, meslektaşımızın yazdığı eser için kendisine teşekkürlerini iletti. Kitabı en kısa sürede okuyacağını ifade eden Çağırıcı, Meslektaşımız Sayın Mesut GÖLET’in ”Bir Hayalin Hikayesi” adlı eseri olan ve büyük emek verip hazırladığı kitabının hayırlı olmasını diliyorum dedi.

Sendika olarak, özel güvenlik teşkilatı mensuplarımızın kültür-sanat alanındaki tüm çalışmalarını canı gönülden destekliyoruz.

Kitabını Genel Başkanımız ve Genel Sekreterimize imzalayarak ulaştıran üyemiz Mesut GÖLET’ e aile ve iş hayatında başarılar diliyoruz. 


Görüntünün olası içeriği: bulut, gökyüzü ve yazı

Görüntünün olası içeriği: yazı

Sosyal Ağlarda Paylaş