DETAY

Genel Merkez Kadın Komisyon Heyetimiz' in 8 Mart Ziyaretleri

8 Mart Dünya Kadınlar Günü faaliyetleri kapsamında Güvenlik-İş Sendikası Genel Merkez Kadın Komisyonu Heyetimiz tarafından bir dizi ziyaret gerçekleştirildi.

Kadın komisyon heyetimiz ilk önce Güvenlik-İş Sendikamız Genel Merkezimizde Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ yı ziyaret etti. 8 Mart Dünya Kadınlar Günü faaliyetleri kapsamında ziyaretlere devam eden heyetimiz, TÜRK METAL Sendikasının Kadın İşçiler 24. Büyük Kurultayına katıldı. Devlet Hava Meydanları İşletmesi, Tarım ve Orman Bakanlığı, PTT, Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) ve Eski Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) üye ziyaretlerinde bulunuldu ve kadın meslektaşlarımızın Dünya Kadınlar Günü kutlandı. 


Özel güvenlik mesleğinde çalışan kadın meslektaşlarımızın İş ve sosyal hayatında karşılaştığı sorunlar dinlendi ve Güvenlik-İş Sendikamızdan beklentileri öğrenildi. Önümüzdeki dönemde yapılacak etkinlik ve eğitimlerle ilgili görüş alındı. 

Ziyaretler sonunda kadın üyelerimize günün anlamına binaen karanfil takdim edildi.

Ziyaretlerimiz sırasında bizlere vakit ayırıp ağırlayan tüm kadın meslektaşlarımıza Sendikamız Güvenlik-İş adına teşekkür ederiz..

Sosyal Ağlarda Paylaş