DETAY

Sendikamız Kadın Komisyonundan Genel Başkanımıza Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Kadın Komisyonumuz 8 Mart vesilesi ile Komisyon üyeleri ile bir araya geldi.

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Merkezinde de bir araya gelen Komisyon üyeleri Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI’ yı makamında ziyaret etti.

Kadın Komisyonu Üyelerimiz ,Kadın Özel Güvenlik Görevlileri olarak başlı başına zor olan Özel Güvenlik Mesleğini icra etmekten onur duyduklarını belirten komisyon üyeleri. Hayatın her anında Özel Güvenlik Görevlileri var biz kadınlar olarak da bu alanın temel taşıyız ifadelerini kullandı.

Gerçekleştirilen ziyarette, kadınların çalışma hayatında yaşadıkları sıkıntılara dikkat çekerek sorun ve taleplerini Genel Başkanımız Çağırıcı'ya iletti.

Genel Başkanımız Çağırıcı da,  özel güvenlik mesleğinde çalışan kadın işçilerimizin sorunlarının çözümü noktasında Güvenlik-İş Kadınlar Komisyonu ile birlikte istişare içerisinde olacaklarını  ve her zaman kadın özel güvenlik emekçilerinin yanlarında olduklarını ifade etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çağırıcı, Güvenlik-İş Sendikası olarak Kadın Komisyonumuzun ve kadın üyelerimizin sendikal faaliyetlerde daha fazla yer almasını istiyoruz ve bu konuda kararlıyız dedi.

Ziyaret sonrası hediyelerini takdim eden Çağırıcı, Güvenlik-İş Kadın Komisyonumuza başarılar dileyerek  teşekkürlerini iletti.

Sosyal Ağlarda Paylaş