DETAY

İşçi Temsilcilerimiz Sendikamızı Ziyaret Etti

Çeşitli illerimizden gelen işçi temsilcilerimiz Sendikamız Güvenlik-İş' i ziyarette bulundu. 

Gerçekleştirilen ziyarette Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Sekreterimiz Ahmet DURCUK, Genel Teşkilat Sekreteri Caner YILMAZ karşıladı.

Ülkemizin çeşitli illerinden Sendikamıza ziyarete gelen emekçi dostlarımızın sorun ve talepleri dinlendi.

MEB Typ kapsamında çalışan özel güvenlik görevlileri, Hastanelerde çalışan %70 mağdurları, kiralık araç şoförleri kapsamında değerlendirilenler, KİT’lerde kadro kapsamına alınmayan arkadaşlarımız, Taşeron İşçilerin sesini duyurmak için birlikte mücadele ettiğimiz yürekli İşçi temsilcilerimiz ile istişare edildi.

Güvenlik-İş Sendikası olarak her zaman emekçi dostları ile birlikte mücadele edeceğimizi, ve sorunların, taleplerin yetkili makamlara iletilmesi için birlikte çalışacağız.

TÜRK-İŞ ve Güvenlik-İş Sendikası olarak sessiz çığlığın sesini her platformda duyurmak için çalışacağız..

Kadro’ya dahil edilmeyen tüm emekçilerin hak ettiği kadroya geçmeleri için Biz Birlikte Güçlüyüz anlayışı ile mücadelemiz devam edecektir.

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI ziyaret sonrası yaptığı açıklamada, "Sendikamıza ülkemizin çeşitli illerinden ziyarete gelen İşçi Temsilcisi arkadaşlarımıza mücadeleleri için Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına ziyaretleri için teşekkür ederim" dedi.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Ahmet Durcuk dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar ve takım elbise

Sosyal Ağlarda Paylaş