DETAY

Sendikamız Balıkesir, Bursa, Yalova ve Kocaeli’ nde Temaslarda Bulundu

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz, Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin ve Yönetim Kurulu üyesi Fevzi Karakaş, Balıkesir, Bursa, Yalova ve Kocaeli’ nde bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.Sendikamızdan Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Baş Müdürü Ödemişe Ziyaret


Güvenlik-İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreteri Caner Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Fevzi Karakaş Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Baş Müdürü Sayın Taner Ödemiş’ i makamında ziyaret etti.
Ziyarette kurumlarında çalışan meslektaşlarımızın sorun ve talepleri istişare edildi.

Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar


Sendikamızdan Bursa’ daki Üyelerimize Ziyaret 

Güvenlik-İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz ve Yönetim Kurulu Üyemiz Fevzi Karakaş ile birlikte Bursa’ da özel güvenlik görevlisi üyelerimizi ziyaret ederek, sorun ve talepleri dinlendi. Gerçekleştirilen ziyarette Şube sekreteri Erhan cengiz, İl temsilcimiz Rüştü dereci ve Emrah koç eşlik etti.


Görüntünün olası içeriği: 9 kişi, Erhan Cengiz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, Erhan Cengiz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar


Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Erhan Cengiz dahil, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, gülümseyen insanlar, ayakta duran insanlar

Sendikamızdan Gençlik ve Spor İl Müdürü Arıcıoğlu’na Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ünal Keskin Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Lokman Arıcıoğlu’ nu makamında ziyaret etti. Ziyarete Balıkesir İl Temsilcimiz Metin Aslan eşlik etti.

Gençlik ve Spor İl Müdürü Lokman Arıcıoğlu makamında gerçekleşen ziyarette, güvenlik görevlilerinin özlük hakları, çalışma koşulları, sorumluluk ve hakları ve bunların iyileştirilmesiyle ilgili yapılan çalışmalar hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.


Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar, masa ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, oturan insanlar ve iç mekanSendikamızın gerçekleştirdiği ziyaretlerde, Balıkesir Koca Seyit Havalimanı Baş Müdürü Sayın Taner Ödemiş’ e, Gençlik ve Spor İl Müdürü Sayın Lokman Arıcıoğlu’ na ve Üyelerimize Güvenlik-İş Sendikamıza göstermiş oldukları ilgiden dolayı teşekkür ederiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş