DETAY

Genel Başkanımız İstanbul' da Temaslarda Bulundu

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, İstanbul' da bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Genel Başkanımızın ilk ziyareti İstanbul Belediyesinde çalışan üyelerimize gerçekleştirdi. Üyelerimiz görev noktalarında ziyaret edilerek sorun ve talepleri dinlendi. Ziyarette Marmara Bölge Koordinatörümüz Kenan Karabulut ve İstanbul İl Temsilcimiz Mehmet Gazi Akgül hazır bulundu.

Görüntünün olası içeriği: 7 kişi, Kenan Karabulut ve Mehmet Gazi Akgül dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbiseGörüntünün olası içeriği: 6 kişi, Kenan Karabulut ve Mehmet Gazi Akgül dahil, ayakta duran insanlar ve takım elbise


 İstanbul DHMİ Atatürk Havalimanında Üyelerimize Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, İstanbul DHMİ Atatürk Havalimanında çalışan üyelerimizi iş yerlerinde ziyaret ederek sorun ve talepleri dinlendi ve karşılıklı istişare edildi. Ziyarette Marmara Bölge Koordinatörümüz Kenan Karabulut ve İstanbul İl Temsilcimiz Mehmet Gazi Akgül eşlik etti.

Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, Kenan Karabulut ve Mehmet Gazi Akgül dahil, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 5 kişi, oturan insanlar


Üsküdar İSKİ Üyelerimize Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI Üsküdar İSKİ' bünyesinde çalışan üyelerimizi görev noktasında ziyaret ederek sorun ve talepleri dinlendi. Ziyarette İstanbul Anadolu Şube Başkanı Ramazan Palak ve İl Temsilcimiz Mehmet Gazi Akgül eşlik etti. 


Görüntünün olası içeriği: 4 kişi, Serkan Tenk dahil, ayakta duran insanlar


TÜRK-İŞ 1.Bölge Başkanı Uyar' a Ziyaret

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, TÜRK-İŞ 1.Bölge Başkanı Sayın Adnan Uyar’ ı ziyaret etti. Ziyarette İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Ramazan Palak ve Şube Sekreteri Serkan Tenk, eşlik etti. 

Gerçekleştirilen ziyarette Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları hakkında karşılıklı istişare edildi.


Görüntünün olası içeriği: 5 kişi, Serkan Tenk dahil, iç mekan


Bağcılar Belediye Başkanı Çağırıcı’ya Ziyaret 

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer ÇAĞIRICI, Bağcılar Belediye Başkanı Sayın Lokman Çağırıcı’ yı ziyaret ederek, Bağcılar Belediyesine tekrardan adaylığı hayırlı olsun dilekleri dilendi. Ziyarette İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Ramazan Palak ve Şube Sekreteri Serkan Tenk, hazır bulundu.


Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada;  "Bağcılar Belediye başkanı Sayın Lokman ÇAĞIRICI, Türk-İş 1. Bölge Başkanı Sayın Adnan Uyar'a ve görev noktalarında ziyaret ettiğimiz üyelerimize göstermiş oldukları ilgi ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür ederim"   

Sosyal Ağlarda Paylaş