DETAY

Sendikamızdan Elazığ, Tunceli ve Bingöl İllerinde Üyelerimize Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Sekreter Ahmet Durcuk, Yönetim Kurulu Üyemiz Fevzi Karakaş, Ankara Şube Başkanı Galip Bektaş Güvenç, Van Şube Başkanı Naci Beyter, Diyarbakır Bölge Başkanı Murat Elhakan ve Bölgedeki Temsilcilerimizle birlikte Elazığ, Tunceli, Bingöl İllerinde üyelerimizle buluştuk.

Genel Başkanımız Çağırıcı ve sendikamız yetkilileri ilk ziyaretini Elazığ Havalimanındaki üyelerimize gerçekleştirdi.

Genel Başkanımız Çağırıcı, ve sendikamız yetkilileri üyelerimizin sorun ve taleplerini dinleyerek istişare etti.

Biz Birlikte Güçlüyüz! 

Genel Başkanımız Çağırıcı,” Elazığ Havalimanında bizleri içtenlikle karşılayan ve Güvenlik-İş ailemizin birlikteliğini güçlü bir şekilde vurgulayan üyelerimize Güvenlik-İş Sendikamız ve şahsım adına teşekkür ederim.” Dedi.

Görüntünün olası içeriği: 11 kişi, Murat Elhakan ve Ahmet Durcuk dahil, ayakta duran insanlarGenel Başkanımız Çağırıcı, ‘Dayanışma Gecesinde’ Üye ve İl Temsilcilerimizle bir araya geldi.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Tunceli İlimizde gerçekleştirilen ‘Dayanışma Gecesi’ nde üye ve işyeri temsilcilerimizle bir araya geldi. ‘Dayanışma Gecesine’ Yönetim Kurulu Üyesi Fevzi Karakaş’ ta eşlik etti.

Dayanışma Gecesinde Bir Konuşma Gerçekleştiren Çağırıcı;

“Bu anlamlı buluşmada emeği olan İl Temsilcimiz Mesut Ertuğrul’ a teşekkür ederim.
İlk defa geldiğim Tunceli’de bizleri içtenlikle, sıcak bir şekilde karşılayan üyelerimize canı gönülden Sendikamız ve şahsım adına şükranlarımı sunuyorum.
Özel Güvenlik Görevlilerinin hak ettiği noktaya gelmesi için el birliğiyle ben demeden “BİZ” diyerek Mücadeleye devam edeceğiz.” Dedi.

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi, oturan insanlar ve iç mekanGörüntünün olası içeriği: 4 kişi, oturan insanlar ve iç mekan
Genel Başkanımızdan ve Sendika Yetkililerinden Bingöl’ de Üye ve Temsilcilerimize Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Bingöl’ de KYK Kredi ve Yurtlar Kurumu, Et ve Süt Kurumu ve Üniversite de çalışan üye ve temsilcilerimizi görev noktalarında ziyaret etti.

Ziyaretten sonra açıklama yapan Çağırıcı, “ Bingöl İl Temsilcimiz Mahmut Topal’ a ve üyelerimize misafirperverlikleri için teşekkür ederim.” Dedi.

Görüntünün olası içeriği: 8 kişi, Ahmet Durcuk ve Murat Elhakan dahil, ayakta duran insanlarGörüntünün olası içeriği: 7 kişi, Ahmet Durcuk dahil, ayakta duran insanlar                                                  Görüntünün olası içeriği: 13 kişi, Mehmet Miran Hatısarı, Murat Elhakan ve Ahmet Durcuk dahil, ayakta duran insanlar ve açık hava
Genel Başkanımızdan ve Sendikamız Yetkililerinden Bingöl Havalimanına Ziyaret

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı Ömer Çağırıcı son ziyareti Bingöl Havalimanındaki üyelerimizi görev noktalarında ziyaret ederek sorun ve taleplerini dinledi havalimanı yetkilileriyle görüşüldü. 
Genel Başkanımız Çağırıcı “Havalimanı Başmüdürümüze, Proje Müdürümüze, İş Yeri Temsilcilerimize ve üyelerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ederim.” dedi.

Görüntünün olası içeriği: 6 kişi, Ahmet Durcuk dahil, ayakta duran insanlar

Sosyal Ağlarda Paylaş