DETAY

İSG Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Seminerinin Sonuncusu Samsun’da Gerçekleştirildi

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Seminerlerinin bu yılki sonuncusu Samsun’da gerçekleşti.

Güvenlik-İş Sendikamız tarafından bu yılki sonuncusunu düzenlediği İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri 17 Kasım 2018 de Samsun’ da gerçekleştirildi. 

Eğitim seminerine Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı,  Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk, Yönetim Kurulu Üyemiz Sinan Carlı, Samsun Şube Başkanı Soner Donat, Konfederasyonumuza bağlı Şube Başkanları, Toplu Sözleşme Uzmanlarımız, Üye, İş Yeri ve İl Temsilcilerimiz Katıldı.

Seminerde Özcan Karabulut İş Sağlığı ve Güvenliğine Sendikal yaklaşım başlıklı konularda eğitim vermiş, ardından Prof. Dr. Cemil Kavalcı ilk yardım sunumuyla devam etmiştir.

Genel Başkan Baş Danışmanımız Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Türker Topalhan Toplu Sözleşme Süreci konularında eğitim vermiştir.

Soru cevap bölümüyle devam eden eğitim, sertifika töreniyle tamamlandı.

Bu yılki sonuncusunu Samsun’ da gerçekleştirdiğimiz İSG Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri, 2019 yılında da siz değerli meslektaşlarımızın desteğiyle faydalı seminerlerimize hız kesmeden devam edeceğiz.

Sosyal Ağlarda Paylaş