DETAY

Sendikamız, TBMM’ de Ziyaretler Gerçekleştirdi

Sendikamız Güvenlik-İş Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin, AK Parti Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Sayın Adil ÇELİK ve AK Parti Milletvekili Dışişleri Komisyon Üyesi ve Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Sayın Mustafa Canbey’ i TBMM'de makamlarında ziyaret etti.

Sendikamız Güvenlik-İş Genel Eğitim Sekreteri Ünal Keskin ilk ziyaretini, AK Parti Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Sayın Adil ÇELİK' e yaptı. Ziyarette, Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları hakkında bilgilendirme yapıldı.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Eğitim Sekreterimiz  Ünal Keskin yaptığı açıklamada, Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten 
AK Parti Milletvekili, Türkiye Büyük Millet Meclisi Güvenlik ve İstihbarat Komisyonu Üyesi Sayın Adil ÇELİK' e şahsım ve Güvenlik-İş Sendikamız adına gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkürlerini iletti.Sendikamız Güvenlik-İş Genel Eğitim Sekreteri Ünal KeskinAK Parti Milletvekili Dışişleri Komisyon Üyesi ve Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Sayın Mustafa Canbey’ i TBMM'de makamında ziyaret etti.

Gerçekleştirilen ziyarette, özel güvenlik görevlilerin sorun ve talepleri ayrıca Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları, çalışma yaşamı konularında bilgilendirme yapıldı.

Genel Eğitim Sekreterimiz Ünal Keskin ziyaretler sonrası açıklaması şu şekilde:


“Yaptığımız Ziyaretten memnuniyet duyduklarını belirten, Dışişleri Komisyon Üyesi ve Türk Dili Konuşan Ülkeler Parlamenter Asamblesi Türk Grubu Üyesi Sayın Mustafa Canbey’ e, Şahsım ve Güvenlik-İş Sendikamıza gösterdikleri ilgiden dolayı teşekkür ederim.”

Sosyal Ağlarda Paylaş