DETAY

SENDİKAMIZ GÜVENLİK-İŞ BÜYÜMEYE DEVAM EDİYOR… HOŞ GELDİNİZ!

Afyonkarahisar Sandıklı Huzurevi, Balıkesir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Bingöl Kiğı HES İşletmesi, Bursa Küçük ve Orta Ölçekli Mükellefler Grup Başkanlığı, Elazığ Şeker Fabrikası, Erzincan Karayolları 16.Bölge Müdürlüğü İliç Şefliği, Erzurum İller Bankası Bölge Müdürlüğü, Giresun Adliyesi, Kastamonu Halk Sağlığı Müdürlüğüne Bağlı İlçe Entegre Hastaneleri, Kayseri Erciyes Üniversitesi, Muğla Akköprü HES İşletmesi, Sakarya Sevgi Evleri ve Çocuk Yetiştirme Yurdu, Tunceli Fırat Elektrik Dağıtım A.Ş., Van İl Sağlık Müdürlüğü’nde çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikamız TÜRK-İŞGüvenlik-İş çatısı altında birleşti. Özel Güvenlik Görevlilerinin etkili sendikası Güvenlik-İş Ailemize, aramıza katılan yeni üyelerimize Hoş Geldiniz diyoruz.

Üyelerimize ekonomik, sosyal ve idari bakımdan katkı sağlamak adına toplu iş sözleşmesi görüşmelerimiz başlayacaktır. Tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz.

Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı tarafından yapılan açıklamada,”Güvenlik-İş Ailemize Hoş Geldiniz. 14 ayrı il ve kamu kurum kuruluşunda çalışan özel güvenlik görevlisi meslektaşlarımız Sendikal tercihlerini TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikamız ile taçlandırdı. Özel Güvenlik Görevlilerinin Güvenlik-İş Ailemizde bir arada olmasında emeği ve katkısı olan tüm Teşkilatımıza teşekkür ediyorum, tüm özel güvenlik görevlilerini TÜRK-İŞ Güvenlik-İş Sendikasında bir olmaya,iri olmaya,diri olmaya davet ediyorum.. Biz birlikte güçlüyüz anlayışıyla tüm özel güvenlik görevlilerinin sesi olmak ve iş hayatında karşılaştıkları sorunların çözümü için birlikte mücadele edeceğiz; tüm özel güvenlik arkadaşlarımızı e-devlet sistemi üzerinden 345 kodlu Güvenlik-İş Sendikamıza birleşmeye, birlik olmaya çağırıyoruz” denildi.

Sosyal Ağlarda Paylaş