DETAY

SENDİKAMIZDAN EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜNE ZİYARET

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Sekreterimiz Ahmet Durcuk ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ünal Keskin, Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok‘u makamında ziyaret etti.

Türk Polis Teşkilatı‘nın 173. Yıl Dönümü ve Polis haftası dolayısıyla ile gerçekleştirilen ziyarette, Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ve Yönetim kurulu üyelerimiz Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları ve özel güvenlik görevlileri hakkında bilgilendirme yaptı.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ülkemizde aktif olarak 283 bin özel güvenlik görevlisinin görev yaptığını ifade ederek Beşikten mezara insan hayatının tüm evresinde özel güvenlik görevlilerinin olduğunu dile getirerek, “amacımız özel güvenlik görevlilerinin hak ettiği değere ulaşmasını sağlamak” dedi.

Emniyet Genel Müdürü Selami Altınok, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek şu düşünceleri paylaştı:

“Emniyet Genel Müdürü olarak aynı zamanda özel güvenlik görevlilerinin de Genel Müdürü olduğunu söyleyen Altınok; özel güvenlik görevlileri bizim parçamız, bizler Teşkilat olarak her zaman biriz ve bütünüz diyerek, 81 ilde özel güvenlik görevlilerine yönelik düzenlediğimiz eğitimlerimiz oldukça faydalı geçti, tüm özel güvenlik görevlilerine sizlerin aracılığı ile selamlarımı iletiyorum.”

Sosyal Ağlarda Paylaş