DETAY

Sakarya’da İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri Gerçekleştirildi

Sendikamızın İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri Ankara’dan sonra Sakarya’da da gerçekleşti.

Güvenlik-İş Sendikamız tarafından düzenlenen İş Sağlığı ve Güvenliği Bilinci ve Kültürü Oluşturmaya Yönelik Eğitim Semineri 11 Eylül 2018 de Sakarya’da gerçekleştirildi. Eğitim seminerine Genel Başkanımız Ömer ÇAĞIRICI, Genel Mali Sekreterimiz Erdal Ervan, İstanbul Anadolu Yakası Şube Başkanı Ramazan Palak, Şube Sekreteri Serkan Tenk, Şube Teşkilat Sekreteri Güven Aramak ve İş Yeri Temsilcilerimiz Katıldı.

Gerçekleştirilen eğitim toplantısı İstiklal Marşı ve saygı duruşuyla başladı.

Açılış konuşmasını Sendika Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı yaptı. Çağırıcı yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Özel Güvenlik sektöründe iş sağlığı ve güvenliği bilinci ve kültürü oluşturmaya yönelik Ankara’dan sonra ikincisini Sakarya’da yapıyoruz. 

Güvenlik-İş Sendikası olarak her zaman özel güvenlik mesleğinin saygın bir konumda olması ve özel güvenlik görevlilerinin hak ettiği konuma gelmesi için mücadelemiz “BİZ” anlayışı ile devam edecektir.

Özel Güvenlik Her Yerde Görmezden Gelme! Sloganımızın hak ettiği noktaya gelene kadar meslektaşlarımızın varlığını her alanda hep birlikte hissettirmek adına Biz Birlikte Güçlüyüz anlayışı ile inşa etmeye devam edeceğiz...

Düzenlemiş olduğumuz eğitime katkı veren hocalarımıza ve uzman arkadaşlarımıza emekleri için teşekkür ediyorum.

Seminerde Özcan Karabulut İş Sağlığı ve Güvenliğine Sendikal yaklaşım başlıklı konularda eğitim vermiş, ardından Uz. Dr. Meliha Fındık ilk yardım sunumuyla devam etmiştir.

Seminerde Genel Başkan Baş Danışmanımız Gazi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Prof. Dr. Türker Topalhan Toplu Sözleşme Süreci konularında eğitim vermiştir.

Soru cevap bölümüyle devam eden eğitim, sertifika töreniyle tamamlandı.

Sosyal Ağlarda Paylaş