DETAY

EGM Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı'nın 'Özel Güvenlik Bilgi Sistemi Otomasyonu' Projesi

Kamuoyu tarafından da bilinen ve uzun süredir sektörün sorunlarına çözüm üretecek olan Özel Güvenlik Bilgi Sistemi Otomasyonu eğitim videoları yayınlandı.

Emniyet Genel Müdürlüğü, Özel Güvenlik Görevlileri ve Özel Güvenlik şirketlerinin uzun süredir beklediği, özel güvenlik görevlileri ile sektörde bulunan şirketlerin işlemlerini daha kolay halledeceği bir Otomasyon Çalışması hazırlamıştı.

Emniyet Genel Müdürlüğü Özel Güvenlik Dairesi Başkanlığı; “ÖZEL GÜVENLİK BİLGİ SİSTEMİ OTOMASYON PROJESİ” kapsamında 11 Eylül-16 Eylül 2015 tarihlerinde Didim Polis Moral Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nde  ÇALIŞTAY organizasyonu düzenlemiş ve başta sektör temsilcileri olmak üzere bir çok kurum bu çalıştaya destek vermişti.

Emniyet Genel Müdürlüğümüze hem özel güvenlik görevlilerini hem de sektörü rahatlatacak bu çalışmayı yapmasından dolayı teşekkür ederiz.
Bu çalışma yakın zamanda hayata geçecek ve ciddi anlamda bir rahatlama söz konusu olacak ve bu  nedenle işlemler daha hızlı yapılacak.

Güvenlik-İş Sendikası olarak hazırlanan bu projeyi son derece faydalı bulduğumuzu, Özel Güvenlik Görevlisi meslektaşlarımız ve sektörümüzü düşünen çalışmaların devamını beklediğimizi ifade etmek isteriz.
Sosyal Ağlarda Paylaş