DETAY

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) - Kale - 1 Özel Güvenlik koruma ve Eğitim A.Ş (Zonguldak Belediyesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşme Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.


Metin Özel Güvenlik Vip. Kor. Hiz. San. ve Tic. Ltd. Şti.  (Sultangazi Belediyesi ve Bağlı Bulunan Hizmet Alanları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.


Mir-Bey Kor. ve Özel Güvenlik ve Eğt. Hiz. Ltd. Şti. - Kardelenim Güvenlik Hiz. Ltd. Şti ortaklığı (Hakkari Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği Hakkari D.H, Yüksekova DH, Şemdinli DH, Hakkari ADSM Baştabipliği Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına TÜHİS ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.


Yavuz Kor. ve Özel Güvenlik  Hiz. Tic. Ltd. Şti ortaklığı (TCDD 1. Bölge Müdürlüğü'ne Bağlı Marmaray BCI keimine ait Gebze-Halkalı arası YHT Gar ve İstasyonları Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.


Ufi Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. - Olgaçlar Özel Güvenlik Eğt. Dan. Hiz. Ltd. Şti ortaklığı (Bitlis Valiliği Çocuk Evleri Sitesi Müdürlüğü  Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

Sosyal Ağlarda Paylaş