DETAY

Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası Tüm Yurtta Kutlandı

Özel Güvenlik Görevlileri tarafından her yıl kutlanmaya başlayan 26-30 Haziran “Özel Güvenlik Günü ve Haftası” bu yıl da coşku ile kutlandı.

Özel Güvenlik Görevlileri, 2004 yılında yayınlanan 5188 sayılı “Özel Güvenlik Hizmetlerine Dair Kanunun Uygulanmasına İlişkin Yönetmelik” yasasının Resmi Gazete'de yayınlanmasının 14. Yıl dönümünde ”Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası”nı kutluyorlar.

“Beşikten - Mezara” yaşamın her alanında görev alan Güvenlik Görevlileri,  bu yıl da çalıştıkları tüm kurumlarda özel günlerini kutladı.

Bu yıl Güvenlik-İş Sendikamızın girişimleri sonucu, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici ve GÜSOD Başkanı Murat Kösereisoğlu başta olmak üzere; siyaseten ve iş dünyasından birçok önemli isim bu günü kutlayan açıklamalar yayınladı.

Sendikamızın 81 ilde bulunan tüm teşkilatları da yerel ve ulusal olmak üzere birçok medya kuruluşunda “Özel Güvenlik Görevlileri Günü ve Haftası” dolayısıyla açıklamalar yayınlayarak Özel Güvenliğin sesini ulaşabileceği her alana ulaştırmaya çalıştı.

Bizler bir gün değil her gün hatırlandığımız günün özlemiyle ilk günkü heyecanımızla Özel Güvenlik Görevlilerinin hak ettiği saygınlığa ulaşması için elimizden gelen tüm çabayı harcıyoruz.

Özel Güvenlik Her yerde, Görmezden Gelme!

Sosyal Ağlarda Paylaş