DETAY

Sendikamızdan Özel Sektörde Örgütlenmede Büyük Başarı

2011 yılında kurulan sendikamız Özel Güvenlik Görevlilerinin sesi olma iddiasını her alanda dile getirmiş ve yaptığı çalışmalar ile bunu her fırsatta ispatlamıştır.

Sendikamız kurulduğu günden beri sürekli ilklerin sendikası olmuştur. İlk toplu sözleşmeyi yapan da Güvenlik-İş Sendikamız olmuştur ilk silah tazminatı alan da. 

Görmezden gelinen Özel Güvenlik Görevlileri için "Görmezden Gelme, Özel Güvenlik Her Yerde" diyen sendikamız her platformda Özel Güvenlik Görevlilerinin sesi olmuş ve olmaya devam etmektedir.

Üyelerimizin sosyal ve mali çıkarlarını ön plana koyan sendikamız, yaptığı örgütlenme atakları ile her gün gücüne güç katmış ve şu an 19.  İş Kolunun en büyük ve en etkili sendikası olma gururunu yaşamaktadır.

Güvenlik-İş Sendikamız şirketin türlü baskılarına rağmen bugün Dalaman Havalimanı'nda yetkiyi alarak uzun zamandır vermiş olduğu "Özel Sektörde Örgütlenme" sürecinin ilk başarısını elde etmiştir. 

Bu başarının, örgütlenme sürecinde destek olan Özel Güvenlik görevlilerine ve teşkilatımıza hayırlı olmasını diliyorum.

Güvenlik-İş Sendikası örgütlenme çalışmalarına hız kesmeden devam ederek Özel Güvenlik Görevlilerinin sesi olmaya devam edecektir.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Yönetim Kurulu

Sosyal Ağlarda Paylaş