DETAY

Sendikamızdan Bakan Arslan'a Teşekkür

Kars Kafkas Üniversitesi'nde Özel Güvenlik Görevlisi olarak çalışan üyelerimiz, bağlı bulundukları kurumun "terör örgütü bağlantısı" dolayısıyla faaliyet izin belgesi iptal edilmiş ve burada çalışan işçiler 4 Aralık'ta çalışmıyor gözüktükleri için kadro hakkından faydalanamamıştı. Bakan Ahmet Arslan'ın girişimleri ile bu işçiler kadroya alınmış ve sorun çözülmüştü. Kadro sürecinde kendilerine göstermiş olduğu ilgi ve desteklerinden dolayı Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan'a teşekkür plaketi verildi.

Sayın Bakanımıza plaketi Sendikamız Van Bölge Şube Teşkilat Sekreteri Zafer Tatlı verdi.

Zafer Tatlı, yaptığı açıklamada şunları söyledi:

Kars Kafkas Üniversitesi Güvenlik Görevlileri olarak taşerona kadro sürecinde sancılı bir dönem geçiren bizlere destek olan ve yalnız bırakmayan Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Sayın Ahmet Arslan'a teşekkür etmek için davette bulunduk.

Güvenlik-İş Sendikası Van Teşkilat Sekreteri olarak bu organizasyonu destekleyip gerçekleştiren Kafkas Üniversitesi Genel Sekreteri Alpaslan Yüce'ye, güvenlik görevlisi arkadaşlarıma, Kafkas Üniversitesi yöneticileri, hocaları, çalışanları ve ailelerine davetimize katılan herkese ve özellikle bizi yalnız bırakmayan Güvenlik-İş Sendikamıza, Sendikamız Genel Başkanı Sayın Ömer Çağırıcı'ya şükranlarımızı sunuyoruz. 


Sosyal Ağlarda Paylaş