DETAY

Sendikamızdan Türkiye Kamu-Sen’e Ziyaret

Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Teşkilatlanma Sekreterimiz Caner Yılmaz ve Genel Eğitim Sekreterimiz Ünal Keskin, Türkiye Kamu-Sen’i ziyaret etti.

Karşılıklı istişarede bulunulan ziyarette, çalışanların ortak menfaatleri noktasında yapılabilecek çalışmalar gözden geçirildi.

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci ve sendika genel başkanları tarafından karşılanan heyetimiz,  yakın zaman önce gerçekleştirilen Kamu-Sen 6. olağan genel kurulunun hayırlara vesile olmasını diledi.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, Türkiye Kamu-Sen’in önemli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyleyerek, demokrasinin gelişmesi ve çalışanların haklarının korunması noktasında katkılarının büyük olduğunu vurguladı. Kamu-Sen’in çalışanlarının hak ve menfaatlerini koruma noktasında başarılarının devamını dileyen Çağırıcı, Türkiye Kamu-Sen’in büyük bir camia olduğunu vurguladı.

Genel Başkan Önder Kahveci ziyaretlerinden ötürü Güvenlik-İş heyetine teşekkür etti.  Kahveci yaptığı konuşmada, “Gerek TÜRK-İŞ ile gerekse TÜRK-İŞ’e bağlı sendikalarla çalışma hayatının sorunları noktasında birçok çalışmaya imza atıyoruz. Güvenlik-İş Sendikası da kendi alanında son derece önem arz eden önemli bir hizmet koludur. Geçmişte olduğu gibi önümüzdeki dönemde de sizlerle ortak çalışmaları birlikte yürüteceğiz. Nazik ziyaretiniz için teşekkür ediyorum” dedi.

Sosyal Ağlarda Paylaş