DETAY

Sendikamız Sivas’ta Temaslarda Bulundu

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Teşkilat Sekreterimiz Caner Yılmaz, Genel Eğitim Sekreterimiz Ünal Keskin, Samsun Bölge Şube Başkanımız Soner Donat ve Samsun Bölge Şube Sekreterimiz Ahmet Öztürk, Sivas’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

Sivas’ta ilk ziyaret Gemerek Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir’e yapıldı. Sayın Başkanı makamında ziyaret edilerek çalışma yaşamı ve sendikamızın çalışmaları hakkında istişarelerde bulunuldu. Ziyarette Başkan Yardımcısı Hicabi Pekyürek de hazır bulundu.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı, daha sonra Sivas SRT kanalına canlı yayın konuğu olarak katıldı.

Kemal Çağlayan'ın sunduğu Laf Lafı Açıyor programında konuşan Genel Başkanımız, Özel Güvenlik görevlilerinin sorunlarını ve taleplerini bir kez daha medyadan duyurdu.

Program sonrasında sendikamız üyesi Özel Güvenlik Görevlilerini ziyaret eden Sendika heyetimiz, DHMİ Sivas Nuri Demirağ Havalimanı ve TÜDEMSAŞ Vagon Fabrikasını ziyaret etti.

Üyelerimizle sendikamızın çalışmaları ve çalışma yaşamında karşılaştıkları sorunların çözümü konusunda fikir alışverişinde bulunuldu.

İşçi arkadaşlarımıza yapılan ziyaret ve bilgilendirme toplantısından sonra düzenlenen iftar programına geçildi.

Sendikamız tarafından düzenlenen İftar programına; Türk-İş İl Temsilcisi Yol-İş 1 Nolu Şube Başkanı Zeki Ekici, Şube Sekreteri Lütfi Aras, Tes-İş Sendikası Şube Başkanı Tevfik Güveri, Belediye-İş Sendikası İl Temsilcisi Sefer Topçu, Demiryol-İş Sendikası, TÜDEMSAŞ işyeri baş temsilcisi Feyzullah Duman, SRT Televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Kemal Çağlayan, Nuri Demirağ Havalimanı Baş temsilcimiz, TÜDEMSAŞ Baş temsilcimiz, Tarım İl Müdürlüğü, Orman İl Müdürlüğü, SGK İl Müdürlüğü, İl Özel İdare İl Kültür Müdürlüğü, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Sivas Yetiştirme Yurdu, Sivas Numune Hastanesi, Vakıflar İl Müdürlüğü, İŞKUR İl Müdürlüğü ve Karayolları Denetim İstasyonları Temsilcilerimiz katıldı.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı ziyaretler sonrası şu açıklamayı yaptı:

Bizleri ziyaret süresince yalnız bırakmayan üyelerimize, iftar programımıza teşrif eden sayın başkanlara ve Gemerek Belediye Başkanı Sayın Mustafa Demir’e, Sesimizi duyurmak için çaba harcayan Sivas SRT Kanalı emekçilerine ve bizlere karşı göstermiş olduğu bu misafirperverlikten dolayı Sivas’a şahsım ve Sendikamız adına teşekkür ederim.

 

Sosyal Ağlarda Paylaş