DETAY

TOPLU İŞ SÖZLEŞMELERİMİZ YAYIMLANDI..!

Tutku Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti  (Hakkari Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ve Bağlı Birimler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) adına KAMU-İŞ ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

 http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/417/hakkari-sosyal-guvenlik-il-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi 

Beyza 1 Özel Güvenlik ve Kor. Hiz. Ltd. Şti  (Balıkesir Valiliği Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü ve Bağlı Tesisler Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

 http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/418/balikesir-valiligi-genclik-hizmetleri-ve-spor-il-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Kalkan Özel Güvenlik ve Kor. Hiz. Ltd. Şti  (Yüksek Öğretim Kredi ve Yurtlar Kurumu Kırklareli İl Müdürlüğü Ahmet Cevdet Paşa Yurdu ve Evladı-ı Fatihan Yurdu Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

 http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/419/kirklareli-kyk-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

GSM Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti  (Boğaziçi Üniversitesi Kilyos Sarıtepe Kampüsü, Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Merkezi, Kuzey Kampüs, Güney Kampüs ve Uçaksavar Kampüsü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

  http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/420/bogazici-universitesi-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

BY Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti  (Erzincan Şeker Fabrikası Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

 http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/421/erzincan-seker-fabrikasi-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Ak Koruma ve Güvenlik Hiz. Ltd. Şti  (Bayburt Belediyesi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

 http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/423/bayburt-belediyesi-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Vuslat Özel Güvenlik ve Koruma Hiz. Ltd. Şti  (Kastamonu Belediye Başkanlığı Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) ile Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

 http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/424/kastamonu-belediye-baskanligi-toplu-is-sozlesmesi-imzalandi

Sosyal Ağlarda Paylaş