DETAY

SENDİKAMIZDAN TÜRK-İŞ GENEL BAŞKANI ATALAY’A ZİYARET

Güvenlik-İş Sendikamız Genel Başkanı Ömer Çağırıcı, Genel Yönetim Kurulumuz, Şube Başkanlarımız ve Bölge Temsilcilerimizden oluşan heyet TÜRK-İŞ Genel Başkanı Ergün Atalay ile bir görüşme gerçekleştirdi.

Gerçekleştirilen görüşmede, Özel Güvenlik Görevlisi üyelerimiz ve arkadaşlarımızın sorun, talep ve istekleri Sayın Atalay’a iletildi.

Ziyarette KİT’lerde çalışan arkadaşlarımızın kadro süreci ile ilgili bilgi alındıktan sonra kadroya geçen arkadaşlarımızın da 19. İş Kolu’nda tescil edilmesinin gerektiği kaydedildi. TÜRK-İŞ Konfederasyonu ve Güvenlik-İş Sendikamızın çalışmaları değerlendirildikten sonra görüşme sona erdi.

TÜRK-İŞ Genel Başkanı Sayın Ergün Atalay, Güvenlik-İş Sendikası’nın ziyaretinden memnuniyet duyduklarını belirterek, “Güvenlik-İş Sendikası 19. İş Kolu’nun zirvesinde bulunan bir sendikadır. Bizler Güvenlik-İş Sendikası’nın konfederasyonumuzda olmasından büyük mutluluk duyuyoruz. 81 ilde teşkilatlanmış bu sendika zamanla daha da büyüyerek gücüne güç katacaktır.” dedi.

Güvenlik-İş Sendikası heyeti de Genel Başkan Ergün Atalay’a, Taşerona Kadro süreci ve Çalışma Hayatı’nda göstermiş olduğu çaba ve çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Sosyal Ağlarda Paylaş