DETAY

Sendikamızdan Erkan Yücesan'a Teşekkür Plaketi

Güvenlik-İş Sendikamız Ankara'da iftar programı düzenledi.İftar Programımıza, EGM Özel Güvenlik Daire Başkanımız Sayın Erkan YÜCESANÖzel Güvenlik Daire Başkan Yardımcısı Sayın Uğur DemirciÖzel Güvenlik Denetleme Başkan Yardımcısı, Güvenlik Servisleri Organizasyon Birliği Derneği (GÜSOD) Başkanı Sayın Murat Kösereisoğlu, Güvenlik-İş Sendikamız Genel Yönetim Kurulu, Ankara’da Örgütlü olduğumuz Kurum müdürlerimiz ve Güvenlik-İş Sendikamız İş yeri Baştemsilcilerimiz katıldı.

Gerçekleştirilen iftarda Sofya Büyükelçiliği İçişleri Müşavirliğine atanan Özel Güvenlik Daire Başkanı Sayın Erkan Yücesan'a Sendikamız tarafından Teşekkür plaketi taktim edildi. Görev yaptığı süre boyunca diyaloğa açık ve sorunların çözümü konusunda özveriyle çalışan Sayın Yücesan'a bu plaketi vermekten büyük mutluluk duyduk. Çalışma süresinde gerek sendikamıza gerek de Güvenlik Görevlilerine her türlü desteğini esirgemeyen Yücesan, bu süre içerisinde İçişleri Bakanlığı'nın da Güvenlik Görevlileri ile en yakın olduğu dönemi yaşatmıştır.

Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı'nın açıklaması şu şekildedir:

EGM Özel Güvenlik Daire Başkanımız Erkan YÜCESAN’ın Bulgaristan Güvenlik Ateşesi görevine atanması , Özel Güvenlik Sektörü ve meslektaşlarımıza yaptığı olumlu katkıları dolayısıyla kendisine Güvenlik-İş Sendikamız adına plaket takdim ettik. Sayın Daire Başkanımıza yeni görevinde başarılar diliyorum, her zaman özel güvenlik görevlilerinin sorunlarına duyarlı yaklaşımdan dolayı ayrıca şahsına ve tüm ekibine teşekkür ediyorum.

Sosyal Ağlarda Paylaş