DETAY

Toplu İş Sözleşmelerimiz Yayımlandı..!

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Gür-Kan Kor. ve Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Hakkari Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü ve Yüksekova Kültür Merkezi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/202/hakkari-valiligi-il-kultur-ve-turizm-mudurlugu

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Gür-Kan Kor. ve Özel Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. (Hakkari Valiliği İl Kültür Turizm Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/400/hakkari-valiligi-il-kultur-ve-turizm-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Feza Güvenlik Hiz. Ltd. Şti. - Yıldız As Güv. Hiz. Ltd. Şti. İş Ortaklığı (
Güzel Sanatlar Genel Müdürlüğü Ankara Resim ve Heykel Müzesi Müdürlüğü ve Şefik Bursalı Müze Evi Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/205/guzel-sanatlar-genel-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi

Güvenlik ve Savunma İşçileri Sendikası (GÜVENLİK-İŞ) – Özel Özköroğlu Güvenlik Eğt. ve Hiz. San. Tic. Ltd. Şti. (Diyanet İşleri Başkanlığı Bolu Eğitim Merkezi Müdürlüğü Özel Güvenlik Hizmet Alımı İşi) arasındaki Toplu İş Sözleşmesi Görüşmeleri Yüksek Hakem Kurulunca Karara Bağlanmıştır.

http://guvenlikis.org.tr/Sayfa/TisDetay/210/diyanet-isleri-baskanligi-bolu-egitim-merkezi-mudurlugu-toplu-is-sozlesmesi
Sosyal Ağlarda Paylaş