DETAY

TEŞEKKÜRLER GÜVENLİK EMEKÇİLERİ

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı Resmi Gazete’de yayımlanan 2018 Sendika üye sayısı istatistiğin de  19.iş kolunda lider Sendika olmamız nedeni ile yaptığı açıklamada, 2011 yılında kurulan Güvenlik-İş Sendikamızın 19. Savunma ve Güvenlik iş kolunda lider konuma yükselmesinin özel güvenlik emekçileri adına mutluluk verici olduğunu ifade etti.

Türkiye’de 19.İş Kolunda Güvenlik-İş Sendikası olarak Özel Güvenlik Emekçileri ile dertlenen sendikamız tüm kesimler tarafından yaptığımız çalışmalar ile her geçen gün takdir edilirken,19.İş Kolunda Zirve’de olmamız ile anlamlı bir konuma yükselmiştir.

Özel Güvenlik emekçilerinin her zaman yanında duran Güvenlik-İş Sendikamız bundan sonra daha da güçlenerek yoluna devam edeceğini aktaran Çağırıcı ,Güvenlik-İş Sendikamız Özel Güvenlik Görevlilerine temas ederek ‘’Biz Birlikte Güçlüyüz ‘’anlayışı ile mücadelesine devam etmektedir, çünkü; Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanı ile, Yönetimi ve Teşkilatı ile Özel Güvenlik Görevlilerinden oluşan TEK sendikadır, bu sebeple Özel Güvenlik Görevlilerine Sendika sorulunca benim Sendikam Güvenlik-İş demektedirler.

ÖZEL GÜVENLİK HER YERDE GÖRMEZDEN GELME!

Kamu spotu çalışmamız ile ülkemizde aktif görev yapan 283 bin özel güvenlik görevlisinin toplumda saygınlığının artması ve özel güvenlik görevlilerinin görmezden gelinmemesi konusunda duyarlılık oluşturarak özel güvenlik görevlilerinin hislerine tercüman olan Güvenlik-İş Sendikası her zaman ‘’asil’’ Özel Güvenlik Görevlilerinin sesi olmuştur.

Sendikamıza güvenen ve destek veren tüm özel güvenlik çalışanlarına teşekkür eden Genel Başkanımız Çağırıcı, Türkiye’nin her tarafında Teşkilatımız ile ciddi çalışmalar yaptık, bu çalışmalarımızın kaynağı her zaman üyelerimiz ve özel güvenlik görevlileri oluşturmaktadır, üyelerimiz ve özel güvenlik emekçileri olmazsa bizim başarılarımızın anlamı olmaz dedi.

HEPİMİZ BİR’İZ.

Güvenlik-İş Sendikası Genel Başkanımız Ömer Çağırıcı sözlerini şöyle sürdürdü:

“Güvenlik-İş kuruluşundan bu yana Özel Güvenlik Görevlilerinin hak ettiği konuma yükselmesi için mücadele etmiş ve dün olduğu gibi tüm özel güvenlik görevlileri için mücadelesine emin adımlar ile devam edecektir, Güvenlik-İş Sendikasının her zaman gönüllerde yer almasını sağlayan tüm Teşkilatımıza, üyelerimize ve Sendikamızın var olma sebebi olan Özel Güvenlik Görevlilerine teşekkür ederek, tüm özel güvenlik emekçilerimizi Türkiye’nin en büyük Konfederasyonu TÜRK-İŞ’e bağlı e-devlet kod 345 Güvenlik-İş Sendikamızda birleşmeye davet ediyorum.”

Sosyal Ağlarda Paylaş